Web Yazılım

Web yazılım konusunda kendimize güveniyoruz. Asp.net dili ve tıkla çalıştır sistemiyle sizlere en iyi, en güvenlikli ve en kullanışlı web yazılımları yazıyoruz ve sürekli güncelliyoruz.

Şu an hizmetinizde olan web yazılımlarımız; S-Sms.

S-Sms yazılımımızın özellikleri

Sivist sms abonelerine özel bir yazılımdır.
Kişileri sisteme kayıt edebilir ve tek tuşla sms gönderebilirsiniz.
Grup oluşturup kişileri gruba ekleyerek bir çok kişiye tek tuşla sms gönderebilirsiniz.
Telefon listenizi sisteme girerek hazırlamış olduğunuz listeye sms gönderebilirsiniz.


Sys'de Analiz Sistemi Kayıtlarını Nereden Alıyorsunuz ?

Sys'de bulunan analiz sistemi tamamen kendi altyapımız ile geliştirilmiş olup tamamen doğru sonuçları sizlere vermektedir.

Sys'de Sadece Analiz Sistemi mi Olacak ?

Hayır. Sys'de analiz sisteminin yanında tüm paneller yer alacak. Böylece tüm sitelerinizi tek bir panelden yönetme ve izleme fırsatınız olacak.

Sunucu Bakım Planı

01.12.2012 tarihinde saat 23:30 ile 01:30 arasında CT-01 ve CT-02 sunucularımıza bakım yapılacaktır. Sunucularda bulunan websitelerde kesinti olmayacaktır.

Marka Tescilimiz Sonuçlandı.

24/01/2012 tarihinde 2012/07244 başvuru numarası ile T.P.E.'ye yaptığımız başvurumuz olumlu sonuçlandı.Gerekli belgeleri tamamladık ve şimdi marka tescil belgemizin gelmesini beklemekteyiz.

Telefon Numaramız Değişti.

Telefon numaramızı değiştirdik. Artık tüm işlemlerinizi 0312 911 01 80 numarası ile güvenli bir şekilde yapabileceksiniz.

Yeni Sunucumuz Hizmetinizde.

Almanya lokasyonlu yeni Centos 5.8 kurulu Plesk 11 sunucumuz hizmetinizde. Sunucumuz hosting hizmetlerine açık olup Türkiye lokasyonlu sunucularımıza göre 2 kat daha fazla trafik veriyoruz.

© Copyright 2010-2014 Sivist Tüm Hakları Saklıdır.