kurumsal

Biz Kimiz ?

Sivist olarak 2010 yılında web tasarım sektöründe başladığımız bu serüvene şimdi bir çok alanda devam ediyoruz. Bunların en başında yine web tasarım geliyor. Sürekli kendimizi ve sistemlerimizi geliştirerek web tasarım alanına yeni soluk kazandırmaya çalışıyoruz. Merkezi sistem olarak hazırladığımız yönetim panelimiz ve %100 doğru analizi hedefleyerek yaptığımız analiz sistemimiz ile yazılımsal olarak da web tasarım sektörüne katkıda bulunuyoruz. Web tasarım alanında kullandığımız sistemlerimiz sadece websiteyi yönetmekle kalmıyor aynı zamanda sizin de websitesini nasıl yöneteceğiniz ile ilgili sürekli olarak bilgiler veriyor ve arama motorlarında yükselmeniz için içeriklerinizi takip ederek sizi bilgilendiriyor. Arama motorlarında düzgün görüntü ve çekicilik sağlamanıza yardımcı oluyor. Sistemimizin ve firmamızın arama motoru için size sunduğu hizmet kapsamında organik hit hizmeti de yer alıyor. Organik hit hizmeti ile sitenize girişleri arttırarak arama motorlarında üst sıralarda görünme olasılığınızı yükseltebiliyorsunuz.

Yazılım sektöründe de olan ekibimiz, her zaman merkezi sistem anlayışını korumakta olup yapmış olduğumuz dershane yazılımı ile web yazılımları sektöründe yavaş yavaş yer edinmeye başlamıştır. Yazılım sektöründe sadece dershane yazılımı ile kalmayıp bir çok geliştirmekte olduğumuz proje bulunmaktadır. Bu projelerimiz ile sektördeki hizmet kalitesi anlayışını daha yukarıya çekmeyi amaçlamaktayız.

2013 yılının Mart ayı itibari ile ekibimiz hosting sektörüne de atılmış bulunmaktadır. Hosting sektörü dahil olmak üzere tüm hizmetlerimizde kullandığımız sunucular ve internet hattı kendimize ait olup farklı bir yerden bu hizmetleri almamaktayız. 2013 yılının Temmuz ayı itibari ile bilgisayar ve telefon satışı için açmış olduğumuz online satış sitemiz ile de sizlere en uygun fiyatlarda ve en hızlı şekilde ürün tedariğini sağlamayı hedeflemekteyiz.

Bu hizmetlerimiz ve daha bir çok üzerinde çalıştığımız hizmetlerimiz ile size 2010 yılından bu yana en kaliteli hizmet ve en uygun hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Bunu da başardığımızı biliyoruz.

Sivist, 2011 yılı ortasından itibaren B.T.K. tarafından onaylı 2224 belge nolu resmi yer sağlayıcıdır.

Sivist, 2012 yılının başında yaptığımız başvurular sonucu T.P.E. tarafından onaylanmış ve tarafımıza tescil edilmiş bir markadır ve tüm hakları saklıdır.

Vizyonumuz

Müşterilerimize en iyi tasarım ve en iyi yazılımları yaparak Türkiye'nin ve daha sonra Dünya'nın en çok tercih edilen bilişim firması olmak.

Misyonumuz

Yeni tasarımlarımız, yeni yazılımlarımız ve güncellemelerimizle piyasanın en verimli ve kolay kullanılan hizmetlerin altına imza atmak.


Sys'de Analiz Sistemi Kayıtlarını Nereden Alıyorsunuz ?

Sys'de bulunan analiz sistemi tamamen kendi altyapımız ile geliştirilmiş olup tamamen doğru sonuçları sizlere vermektedir.

Sys'de Sadece Analiz Sistemi mi Olacak ?

Hayır. Sys'de analiz sisteminin yanında tüm paneller yer alacak. Böylece tüm sitelerinizi tek bir panelden yönetme ve izleme fırsatınız olacak.

Sunucu Bakım Planı

01.12.2012 tarihinde saat 23:30 ile 01:30 arasında CT-01 ve CT-02 sunucularımıza bakım yapılacaktır. Sunucularda bulunan websitelerde kesinti olmayacaktır.

Marka Tescilimiz Sonuçlandı.

24/01/2012 tarihinde 2012/07244 başvuru numarası ile T.P.E.'ye yaptığımız başvurumuz olumlu sonuçlandı.Gerekli belgeleri tamamladık ve şimdi marka tescil belgemizin gelmesini beklemekteyiz.

Telefon Numaramız Değişti.

Telefon numaramızı değiştirdik. Artık tüm işlemlerinizi 0312 911 01 80 numarası ile güvenli bir şekilde yapabileceksiniz.

Yeni Sunucumuz Hizmetinizde.

Almanya lokasyonlu yeni Centos 5.8 kurulu Plesk 11 sunucumuz hizmetinizde. Sunucumuz hosting hizmetlerine açık olup Türkiye lokasyonlu sunucularımıza göre 2 kat daha fazla trafik veriyoruz.

© Copyright 2010-2014 Sivist Tüm Hakları Saklıdır.